Jõgeva alevikus mängitakse jalgpalli Felix Adrati mälestuseks

   

Laupäeval Jõgeva alevikus kell 10 algaval  Felix Adrati XXXVIII mälestusturniiril jalgpallis osalevad seitse meeskonda erinevatest Eestimaa paikadest. Võistluste korraldaja  Toomas Klaarman peab turniiri üheks favoriidiks võistkonda Jõgeva SK Noorus 96.

Jõgeva aleviku jalgpallimurul asuvad võistlustulle meeskonnad Päevaleht, K&H, SAK Tartu, Korrakaitsjad, SK Tääksi,  FC Põltsamaa ja Jõgeva SK Noorus.

“Üldiselt on oodata üsnagi võrdset taset. Head võiduvõimalused on ka võistkonnal Jõgeva SK Noorus 96, kes mitmel viimasel korral esikoha võitnud,” lausus Klaarman, kes korraldab mälestusturniiri koos Rainer Võsastega.  Klaarmani sõnul võib jalgpallimurul näha ka mitmeid saalihokiveterane.

Mälestusturniiri peakohtunikuks on tipp-politseinik Margus Kotter, kes kutsus mängima ka Tallinna politseiametnikest koosneva meeskonna Korrakaitsjad.

“Võistluse läbiviimisel on oma õla alla pannud toetajad Jõgeva linnavalitsusest, Jõgeva vallavalitsusest, Aktsiaseltsist Perevara, firmadest TAA Elekter, Madise Maja, Kaarli Agro, Särka Sport, Jõgevamaa Fookus, M. A. T. K. O, Europe Direct Jõgeva Teabekeskusest ja pikaajalised eraisikutest abistajad Kalle Kabanen, Andres  Rahn, Toomas Kurs, Toomas Orumaa, Igor Orlov ja Marek Saksing,” ütles Toomas Klaarman. Toidupoolise eest hoolitseb firma HuntFood.            

Felix Adrat (1922-1974) oli jäähokimängija ja jalgpallur, treener ning spordiorganisaator, kelle eesvedamisel ehitati Jõgeva aleviku jalgpallistaadion.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus