Jõgeva Aasta Õpetajaks kuulutati Silja Võsaste

Linna aumärkidega autasustati sama kooli keemiaõpetajat Neeme Katti ning Jõgeva Gümnaasiumi matemaatikaõpetajat ja rahvatantsurühma juhendajat Vivian Paaksit. Paljud kooli-, huvikooli- ja lasteaiaõpetajad pälvisid linnavalitsuse au- ja tänukirja.

Linna Aasta Õpetaja tiitlile pakuti välja kuus nominenti: Jõgeva Muusikakooli klaveriõpetaja Gerda Heinmaa, lasteaia Karikakar õpetaja Ilme Korb, Jõgeva Kultuurikeskuse Huvikooli õpetaja Kaido Laasi, Jõgeva Kunstikooli juhataja Anne Nurmik, Jõgeva Gümnaasiumi käsitööõpetaja Eike Salu ning Jõgeva Ühisgümnaasiumi bioloogiaõpetaja Silja Võsaste. Tiitli otsustas abilinnapea Kalmer Laini juhitud kpmisjon anda viimasele.

Linnapea Viktor Svjatõ?ev teatas, et linnavalitsus premeerib Silja Võsastet 30 000 krooniga. Sellise rahasummaga tunnustab Jõgeva linn Aasta Õpetajat teist aastat.

“Meie koolis on palju tublisid õpetajaid. Kui arutasime, keda esitada Aasta Õpetaja kandidaadiks, oli kõne all kolm nime, sealhulgas ka keemiaõpetaja Neeme Katt. Lõpuks pakkusime tiitlile prügijaks Silja Võsaste, kes paistab silma oma konkreetsuse, kiiruse ja järjekindlusega. Tema õpilased on aineolümpiaadidel alati esimesi kohti saanud,” rääkis Jõgeva Ühisgümnaasiumi direktor Jüri Toit.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus