Jätkub rahvusvaheline fotokonkurss ?Läänemere rannikul 2007?

Fotokonkurss toimub kolmandat aastat järjest Eesti Keskkonnaministeeriumi, Soome Keskkonnaministeeriumi ning Peterburi linna looduskasutuse, keskkonnakaitse ja ökoloogilise turvalisuse komitee eestvedamisel. Keskkonnaministeeriumi keskkonnahariduse büroo juhataja Anari Lilleoja sõnul on konkursile oodatud nii professionaalsed, amatöör- kui ka noorfotograafid, kes jäädvustatud hetkede kaudu juhiksid inimeste tähelepanu keskkonnaprobleemidele ja vajadusele kaitsta loodust.

Eesti-poolne fotokonkursi ?ürii valib igast kategooriast välja kümme fotot, mis saadetakse Helsingisse lõppkonkursile. Ühtlasi valitakse välja Keskkonnaministeeriumi eripreemia kolmes kategoorias.

Parimad fotograafid selgitab rahvusvaheline ?ürii septembri lõpus Helsingis. Võitjad tehakse teatavaks oktoobri keskpaigas Tallinnas fotonäituse avamisel.

Rahvusvahelisele konkursile esitatud fotodest koostatud näitust eksponeeritakse peale Tallinna veel Peterburis ja Helsingis.

Tänavuse konkursi auhinnafond on üle 100 000 krooni. Täpsemad konkursitingimused leiab aadressilt http://www.envir.ee/484269.

BRITA MERISALU,
keskkonnaministeeriumi pressiesindaja

blog comments powered by Disqus