Järelkasvumeeskond tõusis neljandaks

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel U19 Eliitliigas mängiv Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus-96 ühendmeeskond alistas teisipäeva õhtul Vaimastvere Arenal 5:2 (2:1) Tallinna FC Flora.

Kohtumine algas kodumeeskonna survega, kuid midagi ohtlikku ei suudetud korda saata. Hoopis vastupidi. 14. minutil eksiti kaitses ja külalised asusid 1:0 juhtima. Raskest seisust väljatulek võttis veerand tundi aega, kuni 29. minutil Daniel Aganitš viigistas.

Vahetult enne vaheaega viis aga Jõgeva meeskonna kapten Marcus Mardimäe Heliose/Nooruse 2:1 juhtima.

Teise poolaja algul kasvatas Romet Haug eduseisu juba 3:1-le, kuid kohe saavutasid oma teise värava ka külalised. Kuni 62. minutil määrati meie meeskonna kasuks penalti, mille realiseeris väravaks Roman Andrejev. Viimane punkt mängule pandi kolmandal üleminutil, mil Haug lõi mängus oma teise värava ja Jõgeva/Tartu ühendmeeskond võitis 5:2.

Selle võiduga tõusis Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus-96 ühendmeeskond meistrivõistlustel 4. kohale. 12 mänguga on kogutud 19 punkti. Sama palju punkte on veel ka Narva Transil, kuid viimased on pidanud kohtumise vähem ning asuvad tabelis kolmandal kohal.