James Bond tuleb Põltsamaale

Tänavusel Põltsamaa Festil saab publik kuulata Bondi-filmidest pärit muusikat, mida hakkavad esitama Koit Toome, Gerli ja Tanel Padar, Kristjan Kasearu ja üks senini veel teadmata naissolist.

Algselt kavatsesid Põltsamaa Festi korraldajad ehitada tänavuste kontsertide kava üles opereti- ja ooperihittidele, ent selle projekti jaoks ei õnnestunud värvata piisavalt atraktiivseid soliste, kes Põltsamaa lossihoovi publikut täis oleksid suutnud meelitada.

“Kuu aega tagasi otsustasime teha kannapöörde, st loobuda täielikult senisest projektist ning alustada uut ja perspektiivikamat,” ütles Põltsamaa kultuurikeskuse direktor Irja Paavo.

Paar nädalat tihedat telefonitööd päädis otsusega, et Põltsamaale tuuakse mullu detsembris Tallinnas Saku Suurhallis teoks saanud Bondi-kava — tõsi, pisut teisenenud kujul. End juba rahva lemmikuteks laulnud noored muusikalitähed esitavad 1. ja 2. augusti õhtul kell 20 Bondi-filmidest pärit laule. Salaagent James Bondiks endaks kehastub Koit Toome. Soliste saadab orkester, kaasa teevad breik- ja võistlustantsijad eesotsas Martin Parmasega. Kontsert lõpeb ilutulestikuga.

“Kahe kontserdi vahe seisneb selles, et neid laule, mida ühel kontserdil esitab Tanel Padar, laulab teisel kontserdil Kristjan Kasearu,” ütles Irja Paavo. “Kummalgi neist polnud tiheda töögraafiku tõttu aega kaks õhtut järjest Põltsamaal olla.”

Põltsamaa Festi korraldavad kahasse Põltsamaa kultuurikeskus ja Tallinna Filharmoonia, ürituse produtsent on Tõnno Piigli. Festi pääsmed on Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides ning Põltsamaa kultuurikeskuses saadaval hiljemalt 10. juunist.

“Kõige paremad kohad ongi müügil Põltsamaa kultuurikeskuses,” kinnitas Irja Paavo.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus