Jalgpallurid jätkavad võidulainel

Pühapäeval külastas Jõgeva SK Noorus-96 EMV III liiga lõuna kohtumises SK Koeru meeskonda ning naasis kolme väärtusliku punktiga, mis oli ühtlasi ka heaks kingituseks Jõgeva linnale 70. juubeli puhul. Nädal varem alistati  Järva-Jaani lausa 6:1.

Mäng Koeru vastu ei olnud sugugi lihtne. Paljud ennustasid, et jõgevlastel ei ole võimalustki sellest mängust mingit tulemust saada. Siiski suudeti juhtima minna juba küllaltki kohtumise algul, kui kodumeeskonna väravavaht söötis palli otse Mario Tikerberi jalale, kes kasutas kingituse kindlalt ära, lüües oma selle hooaja kuuenda värava. Pärast väravat tõmbusid külalised kaitsesse ning rõhusid rohkem kontrarünnakutele. Koeru üritas palli vallata, kuid häid väravavõimalusi tekitada ei suudetud. Esimene poolaeg lõppeski külaliste minimaalse juhtimisega.

Teisel poolajal otsustas oma taktika ümber ka Koeru meeskond ning hakkasid toimetama ründajatele pikki palle. Sama tegi ka Jõgeva. Kuna tuul oli küllaltki tugev, liikus pall tihtipeale üllatuslikult, kuid kodumeeskond sellest kasu ei saanud. Hoopis kaitsesse tõmbunud SK Noorus 96 suutis lõpu eel eduseisu kahekordistada, kui Tikerberi kohtumises oma teise ja hooajal seitsmenda värava suutis lüüa ning sellega endale hüüdnimeks SuperMario teenis. Sellega tundus mäng otsustatud olevat ning kuigi Koeru püüdis veel vahet kahandada, suutsid külalised seda hoopis suurendada:  nurgalöögi realiseeris väravaks Alari Kütt. Seisuga 0:3 mäng lõppeski.

Jõgeva eest käisid väljakul Timo Limberg, Jaanus Allas, Priit Jõeäär, Vladimir Ingver, Aarne Sulg, Eigo Loorius, Eduard Lehtmets, Kaido Ingver, Kristjan Kuldmägi, Nikolai Roop, Mario Tikerberi ning vahetusest sekkus Alari Kütt.

Võiduga teenis SK Noorus 96 tabelisse kolm punkti ning tõusis kaks kohta kõrgemale kaheksandaks. Sel nädalal kohtutakse Kambjas Tartu SK10 Premium meeskonnaga. 

Ka noored jalgpallurid võidukad 

Eesti noorte MV D1 liiga V alagrupis alistasid SK Noorus 96 poisid võõral väljakul Operi JK Tartu meeskonna seisuga 3:1. Jõgeva meeskonna väravad lõid Jürgen Hiljurand(2) ning Andrei Zevakin.

Sel pühapäeval võõrustab SK Noorus 96 noortemeeskond Tartu SK10 Premium eakaaslasi Jõgeva Ühisgümnaasiumi staadionil kell 12.00. Kõik on oodatud omasid toetama!

Aarne Sulg

blog comments powered by Disqus