Jalgpallihooaeg poole peal

Nimetatud alagrupi liider on kõik mängud võitnud Paide. Põltsamaal ja Elval on kolm võitu, Viljandil ja  Tartu Tammekal kaks ja võiduta on Tartu SK 10 võistkond.

Põltsamaa Spordi D-klassi võistkond mängib viiest võistkonnast koosnevas alagrupis ning püsib kahe võidu ning kahe kaotusega kolmandal kohal. Juhivad Tartu Olümpia ja JK Maag Tammeka, neljas on Tartu Välk ja viies SK 10 Premium Tartust.

Alates C-klassist on Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel osalevad võistkonnad jaotatud eelnenud alagrupiturniiride põhjal kolme liigasse. Põltsamaa Spordil C- ja B-klassis võistkonda ei ole. Üks treener ei jõuagi kõigis vanustes võistkondi treenida. Kõige edukamad on aga olnud kõige vanemad, A-klassi noormehed, kes mängivad oma vanuseklassi teises liigas, kus on juba kümme võistkonda. Esimeses ringis koguti seitse võitu, üks viik ja üks kaotus. Selle tulemusega jagatakse esikohta Võruga, järgnevad Viljandi, Elva, Tartu ja Tallinna võistkond. Tuleval aastal pääseb teise liiga võitja otse esiliigasse, teiseks jäänu peab üleminekumänge esiliiga seitsmenda ehk eelviimase võistkonnaga.

Meeste kolmandas liigas, kus osaleb lõunatsoonis kaksteist meeskonda, on mängitud  kümme vooru. Põltsamaa Sport on võitnud kolm, viigistanud kolm ja kaotanud neli mängu. Sellega asutakse tabelis kaheksandal positsioonil. Mängimata on veel Jõgeva Tähega, kes asub kolmandal kohal. Juhivad Türi ja Viljandi meeskond.

Põltsamaa piirkonna meistrivõistlustel on mängitud alles kolm vooru ja kaotuseta püsib veel Põltsamaa Sport. Neljas voor peetakse juba homme. Mängud algavad Põltsamaa staadionil kell 18.30.

Lühikesele suvepuhkusele saavad jalgpallurid pärast 3. juulit, mil avatakse Põltsamaa kunstmuruväljak. Avamängude au on kõige noorematel poistel. Kell 14 kohtuvad Põltsamaa E-klassi poisid Jõgevaga ja kell 15.30 D-klassi poisid Võhmaga. Jalgpalli mängitakse samal päeval ka Põltsamaa jalgpallistaadionil. Toimub rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir C-klassi poistele. Osalevad Põltsamaa SK Tervis, Põlva Lootos, Tartu SK 10 ja külalised Soomest. Turniir algab kell 10.

SILVAR LUHT

blog comments powered by Disqus