Jalgpalligalal Estonias jagati parimatele tunnustust

Pühapäeval Estonia kontserdisaalis toimunud jalgpalligalal jagati auhindu lõppenud hooaja parimatele. Esindatud olid nii tippliigad kui ka rahvaliiga harrastajad. Mitmed tunnustused jõudsid Jõgevamaale.


Koguni kolm korda käis suurel laval Jõgeva FC Wolvesi eestvedaja Kervin Kull. Nii võttis ta vastu III liiga lõuna piirkonna ausa mängu kolmanda koha tunnistuse. Lisaks „huntide” tütarklubi Äksi Wolvesi IV liiga lõuna piirkonna võidukarika ja IV liiga lõuna piirkonna ausa mängu esikoha auhinna.

IV liiga lõuna piirkonna suurima väravaküti auhinnaga pärjati aga Marko Murumaad, kes lõi liigas 14 väravat. Olgu lisatud, et III liigas olid resultatiivsemate mängijate tipus kaks Jõgeva Wolvesi mängijat. Eduard Kovbasnjuk oli 21 väravaga kolmas ja Murumaa 19 väravaga neljas. Jõgeva Wolvesil oli III liiga lõuna piirkonnas kõige suurem kodupubliku külastus – 447 inimest hooajal, mis tegi mängu keskmiseks 45 pealtvaatajat. Näiteks SK Noorus-96 jaoks oli see II liigas 25 ja Vaimastvere SK Illil IV liigas 23.

Kervin Kull astus Estonias lisaks üles ka lauljana Unistuste Bändi saatel. IV liiga lõuna piirkonna ausa mängu arvestuses kuulus kolmas koht Vaimastvere SK Illi meeskonnale.

Kontserdiosas esines veel ka Jõgeva juurtega Inger Fridolin, artistinimega INGER, kes sai teatavasti järgmise aasta Eesti Laulu poolfinaali. Fridolin on tihedalt seotud ka jalgpalliga ja esindanud mängijana Eesti noortekoondisi ja FC Florat. Ühtlasi tegutseb ta Viimsi MRJK-s noorte treenerina.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus