Jake Tom esineb Kursi jahilossis

Reede õhtul esineb Põltsamaa vallas Puurmani lähedal asuvas Kursi jahilossis toimuval kontserdil India päritolu laulja Jake Tom, kes esitab ka kaks eestikeelset laulu „Saaremaa valss” ja Jaak Joala kuulsaks lauldud „Naerata”.


India juurtega Jake Tom tuli Eestisse 2013. aastal Araabia Ühendemiraatidest Dubaist. Praegu töötab ta Tartu ülikoolis infosüsteemide teadurina. „Jake, kellega sain tuttavaks ameeriklasest sõbra kaudu, esines minu sünnipäevapeol. Sooja ja ainulaadse häälega artisti esinemine sümpatiseeris ja otsustasin ta esinema kutsuda ka Kursi jahilossi,” ütles ajaloolise ja kultuuriloolise majutus- ning toitlustusettevõtte omanik Alikee Kubi.

„Jake Tomi repertuaaris on erinevate maade heliloojate loomingut. Eesti lauludest on ta lubanud esitada eesti keeles kaks laulu. Kontsert toimub Jahilossi restoranis Zum Manteuffel, kus kõrvalsaalis on võimalik tantsida.

Oleme korraldanud kontserte varemgi. Kui Jake Tomi esinemine korda läheb, soovime selliste kontsertide traditsiooni jätkata,” ütles Alikee Kubi, kes ka ise tegutsenud lauljana.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus