Jäähalli makett vaatamiseks ja toetamiseks

Jõgeva kesklinnas asuvas Kesk-Eesti Ärikeskuses saab alates eilsest tutvuda tulevase Jõgeva jäähalli maketiga, mille valmistas projekteerimisfirma Nord Projekt.

Vaatajale pakutakse vähendatud kujul uudistamiseks spordikompleksi, kus jäähall on ühendatud Virtuse spordihoonega. Samas saab teha ka annetusi jäähalli rajamise toetuseks.

“Otsustasime maketi siin kaubanduskeskuses vaatamiseks panna juba sellepärast, et linnakodanikud ja maakonna spordihuvilised saaksid parema ettekujutuse tulevasest jäähallist ning selle sünnile omalt poolt kaasa aidata,” lausus jäähalli projekti aktiivsemaid eestvedajaid Uno Veski. “Lisaks toetab meie ettevõtmist aktiivselt ka ettevõtja Aivar Kokk.”

Esimese annetuse kaubanduskeskuses tegi jäähallile Eha Lukats. Veel mitmed esimesed uudistajad kinnitasid nagu ühest suust, et jäähalli on Jõgevale vaja.

“Mäletan veel küll seda aega, kui Jõgeva poisid panid Eestis kõikidele nulliga,” meenutas üks härrasmees.

Praegune Jõgeva hoki eestvedaja Kaido Poom usub, et taolised aktsioonid aitavad jäähalli vajadust paremini selgitada ja ehitis ühel päeval ka teoks saab. “Jäähalli on vaja mitme spordiala harrastamiseks. Kindlasti suudab ka Jõgeva hokimeeskond selle olemasolu korral oma kunagisi positsioone taastada,” kinnitas ta.

Aivar Koka sõnutsi oleks tore, kui praeguse korjandusega õnnestub koguda mõned tuhanded kroonid. “Eelkõige näitab selline korjandus suhtumist, milline reaalne huvi inimestel rajatava spordikeskuse vastu on.” 

Jäähall on plaanitud vastavalt detailplaneeringule rajada Virtuse põhjapoolsesse külge.

i

TIIT LÄÄNE

blog comments powered by Disqus