Jäähalli ehitamise projektijuht kohtus omavalitsusjuhtidega

Eile Kasepääl toimunud Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul kohtus vallavanemate ja linnapeadega Jõgevale planeeritava jäähalli rajamise projektijuht Uno Veski, kes palus omavalitsusjuhtidel toetada spordirajatise ehitamist.

“Jäähall on vajalik jäähoki edasiarendamiseks Jõgeval kui ühes selle spordiala keskuses. Soojadel talvedel on ilma jäähallita raske hokitraditsioone jätkata ja edasi viia,” ütles ta.

“Praegune majanduslik olukord Eestis on keeruline. Hea tahtmise juures võib aga palju saavutada. Töötasin Soomes sealse majanduslanguse ajal ning olin tunnistajaks jäähalli valmimisele,” rääkis Veski, kes alustas ise hokiga tegelemist  Jõgeval poisieas.

Uno Veski sõnul on kogemused näidanud, et spordirajatistel on ennast raske ise ära majandada. “Praegu olekski oluline teada, kas teised maakonna omavalitsused on edaspidi huvitatud  Jõgeva jäähalli kasutamisest,” märkis Jõgeva linnapea Viktor Svjatõšev.

“Valdade ja linnade positiivne suhtumine jäähalli ehitamisse on väga vajalik,” kinnitas Jõgeva maavanem Aivar Kokk.

Omavalitsusliidu juhatus võttis Jõgeva jäähalli teemaga seonduva informatsiooni teadmiseks. Teemat käsitletakse uuesti augustikuisel koosolekul, mil Jõgeva linnapea Viktor Svjatõšev esitleb halli eskiisprojekti. 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus