IRL-i Jõgevamaa piirkond toetab Helir –Valdor Seederit

Täna Tallinna tehnikaülikooli saalis peetaval Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) suurkogul toetab  erakonna Jõgevamaa piirkonna juhatus Helir-Valdor Seederi kandidatuuri.

IRL-i Jõgevamaa piirkonna juhatuse esimees ja riigikogu majanduskomisjoni esimees Aivar Kokk põhjendas juhatuse toetust Helir-Valdor Seederile asjaoluga, et Jõgevamaa on tugev põllumajanduse ja põllumajandustooteid ümber töötleva tööstuse ja metsanduspiirkond. “Põllumajandusministrina ja riigikogu maaelu komisjoni esimehena on Helir-Valdor Seeder panustanud oluliselt põllumajandussektori arengusse. Paljud Jõgevamaa inimesed on jäänud tema tööga väga rahule.”

“Eesti maakondadevahelise spordiliidu Jõud juhina on Seeder toetanud nii rahvaspordi kui tippspordi arengut,” ütles Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluv, Jõgevamaa spordiliit Kalju juhataja, Uno Valdmets, kes on ka spordiliidu Jõud juhatuse liige.

Helir-Valdor Seederile avaldas toetust IRLi Jõgevamaa piirkonna juhatus koosseisus Aivar Kokk, Heldur Lääne, Elvi Korjus, Otto Štukert, Anneli Musta, Evi Rohtla, Jüri Vooder, Guido Pook, Liia Lust, Riina Pajula, Toivo Tõnson, Rita Kivisaar, Lembit Mangulson, Margus Ääremaa, Väino Vahtra ja Rait Persidski.

“Juhatus otsustas toetada Helir-Valdor Seederi kandideerimist erakonna esimeheks, kuid tunnustame ka sotsiaalkaitseminister Kaia Iva valmisolekut võtta selline vastutus. Ühe või teise kandidaadi valimine esimeheks ei too kaasa erakonna lõhestatust. Võitja taha koondub kogu erakond. Iga uus esimees toob erakonnale uusi mõtteid ja nägemusi, mis võimaldavad erakonna konservatiivsel tiival edukas olla.

IRL-i suurkogul võivad osaleda kõik erakonna liikmed. Igal liikmel on õigus valida esimeest, aseesimehi, revisjonikomisjoni ja aukohtusse kuulujaid,” ütles Aivar Kokk, kes ise kandideerib Isamaa ja Res Publica Liidu eestseisusesse.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus