Ilusat emadepäeva!

Jõgeva Ühisgümnaasiumi 2b klassi lapsed kirjutasid oma emadest ja vanaemadest.
Lapsed tegid emadele üllatuse, et emad saaksid ajalehest enda kohta lugeda.
Õpetaja Ester Meerja

Minu vanaema
Minu vanaemal on peas rätt, kortsus nahk ja hallid juuksed. Minu vanaemale meeldib loomi kasvatada ja kodus olla. Minu vanaema unistab, et ta oleks noorem. Mulle meeldib vanaema juures olla, sest saan koeraga mängida. Minu vanaema saab hea tuju sellest, et ma olen talle hea laps.
Rauno,
2. klass


Minu ema
Minu ema soovideks on, et ma teda aitan, pesen nõusid, käin poes, aitan süüa teha ja koristada. Minu ema on tore, sest ta pahandab ainult mõnikord, kui ma olen ise midagi halvasti teinud. Kui ma midagi ei oska, siis ema seletab mulle. Ema loeb mulle õhtuti unejuttu. Minu ema on väga töökas ja tragi. Minu emal on palju soove, mida kõike ma täita ei jõua.
Mirjam,
2. klass

Minu ema
Minu ema on väga heasüdamlik. Ta on hästi töökas, sest ta koristab iga päev tuba ja peseb nõusid. Minu emale meeldib väga magada, eriti siis, kui ta töölt tuleb. Minu ema töötab õmbluses meistrina. Talle meeldib seal väga. Minu ema soovib, et ma aitaksin teda kodutöödes ja ma hästi õpiksin.
Krismar Tappel
2. klass,

Minu ema
Minu ema nimi on Kadri. Minu ema on ilus ja hea. Minu emal on pruunid silmad. Mu ema sooviks on see, et meie maja valmis saaks. Minu ema küpsetab väga häid kooke. Kui me maale lähme, võtab ta omaküpsetatud koogi kaasa. Minu ema on väga hea .
Kristjan,
2 . klass

Minu ema
Minu ema on õpetaja. Tal on koolis palju tööd. Ema suureks sooviks on, et mina oleksin tubli laps. Talle meeldib, kui ma teda rõõmustan hea hindega
.
Mari , 2. klass

blog comments powered by Disqus