Ilu aluseks on puhanud ja lõõgastunud nahk

Iluprotseduuride juures ei tohi alahinnata korralikku massaaži ning seda ei peaks tegema vaid seljale või turjale, vaid ka näole. Kosmeetik Aime Olesk selgitas, et näonaha massaažiga  paraneb ainevahetus, vere- ja lümfiringe. Näonahk on pärast massaži korralikult niisutatud ning elastsem. “Kortsud tulevad nagunii, kuid masseeritud ja hooldatud näonahale tekivad pigem pindmised kui sügavad kortsud,” märkis Olesk. Näomassaaži käigus mudib ta läbi ka kaelasooned ning dekolteepiirkonna, seega on massaaž kosutav kogu organismile.

Aime Oleski sõnul pole näomassaaž vajalik teismeeas klientidele, kuid juba üle kahekümneaastastased võiksid vähemalt korra kuus selle protseduuri tarvis kosmeetiku juurde minna. “Mida vanemaks inimene saab, seda rohkem tekib nahal toitainetepuudus, seega peaks massaaž olema juba elementaarne näohoolduse protseduur,” kinnitas ta.

Korralik näomassaaž kestab poolteist kuni kaks tundi. “Inimesed unustavad pahatihti enda eest hoolt kanda, hoolitsetakse küll teiste eest, kuid enda jaoks aega ei jätku. Pärast massaaži lahkuvad kliendid oluliselt rõõmsama tujuga. Mõni saab lahti peavalust, mõni kaelapingetest,” rääkis kosmeetik.

LM Studio kosmeetik Marika Kermik rõhutas, et naha tervise eest tuleb hoolitseda ka seestpoolt ehk toituda tervislikult ning jälgida vitamiinide hulka oma menüüs. Aime Olesk lisas omalt poolt, et naha tervise juures on väga oluliseks faktoriks ka hea uni.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus