Ilmus Koostöökoja liikmeid tutvustav raamat

Trükivalgust on näinud Jõgevamaa Koostöökoja liikmeid tutvustav raamat, kust saab ülevaate koja kolmes piirkonnas – Põltsamaa, Vooremaa ja Peipsi kandis tegutsevatest mittetulundusühingutest ning nende tegemistest.

Jõgevamaa Koostöökoja tegevjuht Aive Tamm ütles, et raamat annab koostöökoja liikmetele ülevaate, millega teised tegelevad ning pakub kindlasti variante koostööks. “Kui teame teiste tegevusest, saame täpsustada, rääkida, arutada ja leiame kindlasti uusi ideid, mida koos teha annaks,” rääkis Tamm.

Tema sõnul andsid mittetulundusühingud oma tegevuse kohta ise materjali, millest toimetaja Riina Mägi jutud kokku pani.  Et tekstid olid väga erineva tasemega, tuli toimetajal need ühtlustada ja mõne mittetulundusühingu käest ka lisaandmeid küsida.

Raamatusse on lisatud ka vastava piirkonna ettevõtteid tutvustavad artiklid. Ettevõtjate poolel on väga palju põllumajandusega tegelejaid.

Trükise said kõik koostöökoja liikmed oma koostööpartneritele jagamiseks. Samuti saab selle kinkimiseks kaasa võtta, kui koostöökoja inimesed teiste mittetulundusühingutega kohtumas käivad. Kui kellelgi on raamatu vastu huvi, siis saab seda Jõgevamaa Koostöökojast.

Raamatu tiraazh on tuhat eksemplari, selle kujundas ja küljendas Sirje Kalev, fotod on pärit mitmete professionaalsete fotograafide kogudest, oma pilte on toonud ka Jõgevamaa Koostöökoja liikmed.

Aive Tamme kinnitusel saab raamatu vajadusel ka inglise keelde tõlkida.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus