Iidse teadmisega õnnistatud

Koosolemine oli erakordselt soe ja kerge. Füüsikukoolitusega Laido Laaseri sõnul on kauaaegsele tuttavale küll raske objektiivset hinnangut anda, kuid tema meelest on Lille heatahtlik, rahulik ja rõõmsameelne inimene.

           
“Sellised omadused tekitavad tunde, et aeg ja ruum kaovad, see tähendab, et segavad kõrvallained kaovad tema läheduses,” ütles Laido Laaser. “See on ravimise juures väga tähtis. Niisuguses olukorras võiks pidevalt ollagi. Ja väsinuna on samal lainel olles hea puhata.?

           
Nagu oma raamatuski, rääkis Lille meiega kohtudes inimestest ja elust, bioväljadest ja maaväljadest ning nende mõõdetavusest ja tajutavusest, samuti biovälja korrektsiooniga kaasnevatest nähtustest. Ta on pööranud tähelepanu arusaamadele bioväljast ajaloolises mastaabis ja ära toonud ka tänapäeva teaduslikke seisukohti.


Sõna jõud

           
Lille Lindmäe vestlus algas sellest, kui oluline on inimese tervisele enesega oldud aeg, mil saab kõik oma probleemid lahti harutada ja selgeks mõelda. Oluline oli info, mis andis kinnitust siinkirjutaja enda kogemusele sõna mõjujõust. Tihtipeale inimene ei märkagi, milline positiivne või ka hävitav jõud võib olla pillatud sõnal. Mõni hetk võib särama lüüa kogu maailma, andes nii palju jõudu ja usku näha päikest pilve taga. Samas aga võib terav sõna mõjuda kui astla torge, mille järel paiskub sinusse kogu teise inimese destruktiivsus.

           
Oskuslikult valitud sõna on kui võti, mis pääseb ligi teise tundlikkusele, omandades nii kas tervendava või hävitava jõu. Kõrvaltvaatajal on sageli raske mõista, miks võib väliselt mitte midagi ütlev tekst tekitada kelleski tohutuid energeetilisi nihkeid. Samas, mida tugevam on inimese enda maailm ja tervem energiaväli, seda väiksem võimalus on teisel teda rünnata. Nii et ? leidkem üles oma tee ja  vägi!

           
Põnev oli vaadata seeriat kirlianfotosid ? narkomaani sõrmeotsast tehtud pilte, millel olid näha end ohvri biovälja kinnitanud paharetid ehk intensiivse väljaga energiakogumid, kes just siis, kui vaadeldav isik pahest vabaneda soovis, kuid veel nõrk ja tundlik oli, saama peale tulid, tema kaudu joovet nautisid ning pahest loobumise raskemaks tegid. Pärast raviseanssi muutus energiaväli ühtlaselt helenduvaks ning valgust kartvad olendid taandusid järjekindlalt.

Kaks eksemplari lisaks

           
Lille Lindmäel on olnud huvitav elu. Ta on saanud koolituse Moskva Ekstrasensoorika Koolist. Hiljem, kui ta töötas juba bioenergia terapeudina Tartu linna polikliinikus, sai tema õpetajaks Gunnar Aarma.

           
Juttu oli ka õigest toitumisest, mis on vajalik selleks, et oma organismi jõuvarusid mitte asjatult kulutada. Keha mikrokliima tasakaalustamiseks olulise vahendi ? Beneflora Ortis’e ? järele tekkis pärast üritust apteegis päris korralik tung, mille peale apteekrid vaid teadvate nägudega muigasid, aga eks iga uus asi taha läbiproovimist.


Raamatukogu sai kahele “Iidse teadmisega õnnistatud” eksemplarile, mis meil varem olemas olid, autorilt veel kaks kingitusena juurde ning tänulikud lugejad haarasid need kohe kasutusse.

HELI JÄRV,

Jõgeva Linnaraamatukogu

blog comments powered by Disqus