Hoolivus pole kadunud

Ühel laupäevahommikul tabas mu eakat abikaasat haigushoog — süda hakkas nii suurt häda tegema, et kodustest abivahendeist ei piisanud.

Kiirabibrigaad saabus 15 minuti jooksul. Oma ala hästi tundvad meditsiinitöötajad panid kiiresti õige diagnoosi ning leidsid veel mahti rahustada endast väljas olevaid pereliikmeid ja aidata leida haige dokumente.

Sõit viis Jõgeva haiglasse, kus doktor Kaasik patsiendi ellujäämise nimel kolm tundi vaeva nägi. Ta ei pidanud paljuks ka omastele teada anda, kui olukord stabiliseerus. Järgmisel päeval võttis dr Duishvili valvekorra üle ja haiglas tehti otsus, et patsient tuleb viia Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglasse. Seal tehti mu mehele operatsioon ja kõrvaldati sooneummistus.

Tänan väga nii kiirabiarste kui nendega kaasas olnud abilisi. Suur tänu dr Kaasikule, dr Duishvilile ja Tartu kliiniku personalile ning dr Lambile.

Kolisime Jõgevale suurest linnast ja siia ümber asudes kartsime kõige rohkem, et minu abikaasal võib tervisega probleeme tulla. Senised arstid tundsid meie peret ju palju aastaid ja kartsime, et väikelinnas abi nii kiiresti kättesaadav pole.

Õnneks me eksisime. Tahan oma kirjaga kaaslinlasi julgustada: usaldage Jõgeva arste. 

LIIVIA EIGO

blog comments powered by Disqus