Neljapäeval algusega kell 20 saavad tantsuhuvilised Jõgeva kultuurikeskuses nautida head muusikat, tantsida ja lihvida seltskonnatantsu oskusi hooaja viimases tantsusalongis “Valsist Argentiina tangoni”.
Tantsuklubi Stiil tegevdirektor Valev Pärn ütles, et Jõgeval on seltskonnatantsu vastu suur huvi, nii kultuurikeskuses kui ka Jõgeva Gümnaasiumis käis tänavu koos seltskonnatantsu algõppe grupp, mille täitumisega probleeme ei olnud. Jõgeva kultuurikeskuses tegutseb ka seltskonnatantsijate hobigrupp, kus käivad koos huvilised, kel tantsuoskused hästi käes, kuid kes ei taha osaleda võistlustel. Tantsuõhtule on kutsutud ka seltskonnatantsijad Sadukülast.
Tantsusalong korraldatakse Jõgeval juba neljandat korda, mõte selle korraldamiseks sai alguse sellest, et inimestel, kes oskavad tantsida, peaks olema võimalus omandatud ka kuskil rakendada.
Üritusel esineb ka tantsustuudio Senza showtantsugrupp. Pärna sõnul on oodatud tantsima ja uusi oskusi omandama kõik huvilised, tema sõnul ei maksa karta, et teised tantsivad paremini.
Pilet maksab 30 krooni ja selle saab osta Jõgeva kultuurikeskuse kassast.
EVA KLAAS