Hooaja avapidu Maarja-Magdaleenas

?Kui rahval sügistööd tehtud, oleme ikka uue hooaja hakatuseks avapeo maha pidanud. Naisrahvatantsurühm, segakoor, laste näitering ja tantsumemmed on juba sellel sügisel oma tegevust alustanud, nüüd siis saime kõik ühisest peost rõõmu tunda. Eriti hea meel oli sellest, et võisime istuda uute laudade taga ja uutel toolidel, mida valla abiga rahvamajale saada õnnestus. Kapitaalremondi tegime  samuti ära ja nii on majas sees ilus ja hubane olla, olgugi, et väljast on hoone vana ja väsinud,? rääkis rahvamaja juhataja Tiia Pärtelpoeg.

Külalised olid seekord Sirje ja Rein Kurg, kes sisustasid õhtu meeldiva muusika ja muhedate naljadega ning kiitsid rahvamaja saali head kõla ja siinset kodust õhkkonda. Külalistele andis vahepeal puhkust omakandi mees Alar Aardevälja, kes on Maarja-Magdaleenas ka varem rahvale meeldivat meelelahutust ja muusikat pakkunud.

Edaspidi plaanitakse Maarja-Magdaleenas hakata rohkem korraldama puhkeõhtuid keskeale, sest sellel publikul on seni kooskäimisvõimalusi olnud suhteliselt vähe. Ka uuel hooajal jätkuvad traditsioonilised kohvikuõhtud külalistega, sügisõhtu juttude sarjaga, memme-taadi klubi õhtutega jne. Täiskasvanute näitering võtab käsile uue näidendi õppimise, laste näitering on jõudnud oma näitemänguga juba peale hakata.

blog comments powered by Disqus