Hooaeg lõpetati turniirivõitudega

 

 

Paraku ei olnud spordiklubi Pedja hokimeeskond tänavu Harrastushoki Liigas suuteline oma alagrupis kolmandast kohast kõrgemale tõusma. Hea võimalus oli turniiritabelis teisele kohale tõusmiseks veel liigamängu viimases kohtumises liidermeeskonna Kohtla-Järve Veteranide vastu, kuid kahjuks mängiti kahepunktiline eduseis kohtumise lõpu eel maha. Turniiritabelis teisele kohale tulnud Tartu Kajaka meeskonna vastu mängides saadi ühe kaotuse kõrvale ka võit.

Hokiväljaku kehvale seisukorrale vaatamata õnnestus üle mitme aasta koduväljakul ka rahvusvaheline kohtumine korraldada.

Maakonna meistrivõistlustel osales tänavu neli meeskonda, meistritiitli sai Jõgeva valla esindus.

Jõgeva hokiveteranidel oli koduväljakul võimalus mõõtu võtta tallinna veteranidega ning Tallinna ajakirjanike võistkonnaga Kosmos. Tänavu oli meeldiv tõdeda suurt huvi hokimängu vastu, seda nii täiskasvanute kui noorte seas. Ka publiku read täienesid.

Aprillikuu esimesel nädalavahetusel osales Pedja meeskond Sillamäe hokiklubi poolt korraldatud turniiril Kohtla-Järve jäähallis. Finaalkohtumises Sillamäe klubi vastu võitsid mängu Jõgeva mängijad 4:1 ning saavutasid turniirivõidu. Nädalapäevad hiljem korraldati Kohtla-Järve jäähallis kohalike mängijate poolt N. Knjazevi auhinnaturniir nelja meeskonna osavõtu. Jõgevlased jõudsid finaalkohtumiseni Kohtla-Järve võistkonna vastu, keda neil pole õnnestunud kordagi alistada. Mäng kulges peamiselt Jõgeva meeskonna eduseisus, kuid normaalaja lõpuminutitel jõuti viigiseisu 2:2. Bullitite viskamises olid aga Jõgeva mängijad kindlamad, võitsid kogu kohtumise 4:2 ja pälvisid võidukarika.

Tänavu talvel tunti suurt huvi ka uisutamise vastu. Sageli oli väljakul korraga poolsada uisutajat, tuldi tervete peredega. Uisutajate tippürituseks oli veebruaris toimunud jääkarneval.

Paraku peavad paljud noored teiste uisutamist pealt vaatama, sest ei jätku raha uiskude või hokikepi laenutamiseks. Siin oleks vajalik Jõgeva valla ja linna toetus.

Kaido Poom, SK Pedja juhatuse esimees

blog comments powered by Disqus