Homme algavad Põltsamaal üle-eestilised kirikunoorte talvepäevad

Rühmatöödena pakutakse võimalust õppida karateed, valmistada võileivatorti, õppida selgeks õhtune etendus nukkudega, maalida tassile või kilele, õppida laule kogu maailmast või vaadata filme.

Talvepäevade jooksul toimuvad ka mitmed konserdid, piiblitund, maastikumäng ning grafiti võistlus. Laupäeval on ka piibliteemaline moeetendus, kus noored esinevad kostüümides, inspiratsiooni leidmiseks on neil soovitatud käia kaltsupoodides ja sealt midagi sobivat leida.

Talvepäevadel musitseerivad Põltsamaa koguduse noorteansambel, Viljandi Gospelkoor ning ansambel Hingekeeled. Ansambel koosneb Eesti erinevate piirkondade noortest ning mängitakse orelit, kannelt ja viiulit.

Talvepäevadele on kutsutud külalisesinejaid, kellest kaugeim on Bard Norheim Norrast.

Laupäeval on noortepäevade raames ka lastepäev, kuhu on oodatud nooremad lapsed, kellele on mõeldud samuti mitmeid huvitavaid tegevusi.

Noorte talvepäevad toimuvad juba seitsmendat aastat. Päevadel osalevad noored erinevatest kogudustest, peale luterlaste on esindatud ka baptistid ja metodistid.

Noori on tulemas mitmetest Eesti piirkondadest, nagu näiteks Saaremaalt, Tallinnast, Tartust, Valgast, samuti meie konnakonnast.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus