Hokivõistlused kestavad

Märtsikuust alanud Tartu meistrivõistluste turniir, mille kõik kohtumised peeti Lõunakeskuse jäähallis, oli siiski sisukaks jätkuks Jõgeva Pedja täiskasvanute võistkonna hooajale. Peale Pedja osales Tartu meistrivõistluste teise liiga turniiril veel neli võistkonda.

Kahe ringi kohtumised peeti turniirisüsteemis. Jõgeva esindus, kelle koosseis noorenes tänavu kaheksa noormängija näol, on kaheksast peetud kohtumisest võitnud seitse ülekaalukalt ning ühe viigistanud. Tartu Ropka autopood on alistatud kahel korral tulemusega 6:1 ja 7:2.                                                                                                    

     Mängud Kajakas 3 vastu lõppesid skooriga 6:1 ja 5:5. Kahel korral on kohtutud Tartu Veskioru Pullidega ning saadud võidud 7:2 ja 5:3. Kajaka Juunioride üle saavutati esimeses kohtumises võit 9:0 ning 15. aprilli kohtumises 13:1.

Sellised tulemused andsid meistrivõistlustel esikoha. Maikuus osaleb Pedja täiskasvanute meeskond Tartu karikavõistlustel.

            Spordiklubi Pedja kõige nooremad, E-klassi kasvandikud on osalenud mitmel turniiril ja pidanud sõpruskohtumisi. 8. aprillil osaleti Läti Vabariigis Valmieras kuue võistkonna turniiril. Kahes alagrupikohtumises võitu kahjuks ei saadud, kuid 5.-6. koha kohtumises alistati Läti Tokums tulemusega 13:1. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati väravavaht Mathias Heinamann.

Aprillikuu keskel alustasid hokipoisid jalgpallitreeningutega, et jätkata võistlusi juba jalgpallimurul.

KAIDO POOM

blog comments powered by Disqus