Heategevuskontsertide sari jõuab ka Põltsamaa kirikusse

2.–14. detsembrini toimuvad 13 Eestimaa kirikus heategevuslikud jõulukontserdid “Südamele südamest”, millega toetatakse läbi Eesti Laste Südameliidu südamehaigeid lapsi ning nende vanemaid. 3. detsembril saab kontserti nautida ka Põltsamaa kirikus.

Käesoleva aasta mahukaimal jõulukontsertide sarjal, mis läbitakse autodega ligi 4000 kilomeetrit tehakse 15 tundi muusikat, esinevad eelmise aasta superstaari-saate finalist Anna-Liisa Supp ja jazzlaulja Sofia Rubina, musitseerivad teenekad saksofonistid Villu Veski, Siim Aimla, löökpillidel Hele-Riin Uib ning klahvpillidel Raun Juurikas.

Kontsertidel esitatakse nii jõululaule kui ka solistide omaloodud teoseid. Samuti võib enam kui tunnise kontserdi jooksul kuulda kaunisse jõuluaega sobivat eesti rahvalaulu ning gospelmuusikat. Villu Veski sõnul on just oma muusika pakkumine suurim, südamest tulev kingitus, mida muusik saab teha.

Eesti Laste Südameliidu president Stella Kallisaar loodab, et suurprojektiga õnnestub koguda piisavalt raha, et toetada abi vajavaid südamehaigeid lapsi ning nende vanemaid üle Eesti. “Usun, et väikese heateo tegemine meie muusikute poolt heategevuskontsertidel ja nõrgemate aitamine saab osaks igapäevaelust, mida saab varsti nimetada heategevuskultuuriks,” ütles Stella Kallisaar.

Kontserdisarja üks soliste ja korraldajaid Anna-Liisa Supp usub sarja ideesse ning loodab, et publiku abiga tehakse heategu, mis tähendab palju abivajajatele. “Lapsed on need, kellel on raske end ise aidata, seetõttu tahame ulatada neile oma käe,” lisas laulja.

Jõulukontserdid “Südamele südamest” algavad kõikjal kell 19.

iii

ANDRIUS VIDENSKI

blog comments powered by Disqus