Heategevuskontserdid laululava rajamiseks

Alatskivi segaansambel Kanarbik on alustanud  heategevuskontsertidega, kus kogutakse raha laululava ehitamiseks Alatskivil asuva Peipsiveere Hooldusravikeskuse parki.

Esmaspäeva õhtul Alatskivi lossis toimunud kontserti sisse juhatades ütles ansambli Kanarbik juhendaja Aili Tennosaar, et  ansambel otsustas koguda kontsertidega raha laululava ehitamiseks Peipsiveere Hooldusravikeskusele.

“Siis saavad hooldusravikeskuse elanikud ka pargis kaunist muusikat kuulda, mis teeb meeleolu  rõõmsamaks ja mõjub mõnigi kord tervisele pareminigi kui arstirohi,” ütles ta.

Kontserdil kõlasid nii tõsisemad kui ka rõõmsameelsemad laulud,  vahetekste luges ansambli liige Kaja Värv, kes muu hulgas esitas ka Juhan Liivi loomingut.  Alatskivi Kunstide Kooli õpetaja Jane Lööndre mängis viiulit.

“Esimese heategevuskontserdi korraldasime Pala vallas Rannal, sügisel on aga plaanis esinemised Kokoras, Koosal ja ka hooldusravikeskuse pargis, kus kogutud raha üle anname. Pole aga välistatud, et kui  publikul on huvi, korraldame rohkemgi kontserte,” rääkis Aili Tennosaar.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus