Heategevus on maakonnas hinnas

Pühapäeval peeti Kuremaa lossis maha esimene heategevuslik kontsert, mis tõi kuulama pea 90 inimest ehk läks täissaalile. Samal ajal selgus, et Jõgevamaa gümnaasiumi neiud kogusid puuetega laste toetuseks üle 800 euro. Kusjuures kaasa aitasid näiteks Wolvesi Winter Cup´i mängijad ja pealtvaatajad. Kõige suurem osa summast koguti läinud aasta detsembris peetud heategevuslikul kontserdil.

Heategevus on meie maakonnas hinnas, eriti noorte seas. Sest teistele hea tegemine ja soovimine annab ka endale palju juurde. Just seda tõdesid Jõgevamaa gümnaasiumi noored, kes peavad plaani juba uue kontserdi korraldamiseks. Täitsa ise ning oma õhinapõhiselt.

Ka Kuremaa lossi heategevuskontserdid jätkuvad ning loodetavasti annab see kas või pisikese tõuke, et toetada lossi restaureerimist. Esmalt selgitatakse välja, kuhu esimesena tähelepanu suunata ning siis astutakse ka otsustavad sammud. Õnneks on protsess juba käima lükatud ja on lootust, et järgnevate aastatega saab loss samm-sammult värskema ilme.

Ehk utsitab heatahtlikkus ka omavalitsust veidi rohkem panustama Kuremaa lossi restaureerimise protsessi, mida lossipere ka loodab. Olgugi et vahendid on piiratud, näeb ka Jõgeva vallavanem Kuremaa lossi pärlina maakonnas, kuhu on vaja õlg alla toetada. Loodetavasti saab niiviisi ehitis kiiremini korda ning turistidele ja ka maakonnainimestele meeliskülastuspaigaks.

blog comments powered by Disqus