Head jõgevamaalased!

Kell tiksub vaikselt edasi rühkides ning tuletab meelde, et aeg ei peatu. Kiirelt on möödunud aasta ja kätte jõudnud jõuluaeg. Me sagime poodides ja turul, et osta jõululauale head ja paremat ning aidata päkapikkudel kinke valida. See on see aeg, kui me käime jõulukuuske otsimas ning kodus koos lastega seda ehime. Kogu pere askeldab  köögis ja valmistab jõulurooga, et  istuda seejärel koos pika laua taha ja meenutada kõike, mida mööduv aasta meile tõi.

2008. aasta oli meie riigi 90. juubeliaasta, saabuv 2009. on meie maakonna 60. juubeliaasta. Mööduv oli paljude meeldivate kohtumiste aasta, toredate kultuuri- ja spordisündmuste aasta.

Seda aastat jäävad meenutama paljud investeeringud era-, omavalitsus-, riigi- ja kolmandas sektoris.  Valmis maakonna üks visiooniprojektidest — gaasitrass Jõgevalt Põltsamaale.  Avati annetuste abil ehitatud Mustvee Betaania koguduse hoone ning Kuremaa renoveeritud ujula. Kõigis kolmes meie maakonna  linnas avati uusi toidukauplusi ja tänu heale koostööle omavalitsuste ja investorite vahel said Põltsamaa ning Mustvee uue bussijaama.

Te kõik olete andnud oma panuse maakonna arengusse ja jätnud positiivse jälje aastasse 2008.

Tänan teid kõiki tehtu eest. Soovin teile ilusat jõuluaega ja kõikide unistuste täitumist uuel aastal! 

Teie maavanem

AIVAR KOKK

blog comments powered by Disqus