Hansapank tunnustab suuri peresid

Hansapanga kommunikatsioonijuhi Ando Noormetsa sõnul osales konkursil üheksa Jõgevamaa suurperet, mis ei ole küll väga palju, kuid oli ka maakondi, kust osalejaid vähem. Hansapanga ja Arno Tali sihtkapitali poolt ellu kutsutud konkursil said osaleda pered, kus kasvab vähemalt kolm last, üle Eesti tunnustatakse tänavu 25 suurperet.

Hansapanga Jõgeva kontori juhataja Andre Arula sõnul jagatakse Jõgevamaa võiduperedele tunnustust jaanuari alguses, kui nad saavad kätte ka kingituse: 15 000 krooni suuruse võidusumma.

Tänavusel konkursil, mis oli juba üheksas, osales kokku 121 perekonda. ?Rõõm on tõdeda, et tegusatest lasterikastest peredest Eestis puudust ei ole. Veidi pealehakkamist jääb ehk vajaka oma saavutuste esiletoomisel, sest ankeete oli eelmiste aastatega võrreldes pisut vähem,? ütles Ando Noormets.

Perede hindamisel arvestati laste osavõttu huviringidest, nende saavutusi ja õppeedukust, laste arvu peres ning vanemate aktiivsust lastega tegelemisel. Stipendium peaks minema ka lastele ? nii eelistati peresid, kes soovisid võiduraha kulutada laste õppetegevuse ja huvitegevuse arendamiseks.

Hindamiskomisjoni kuulusid Hansapanga kommunikatsioonijuht Ando Noormets, Arno Tali Sihtkapital esindaja Annika Poldre, Unicef Eesti president Elle Kull, Lasterikaste Perede Liidu esimees Kalmer Hütt ning Lastekaitse Liidu juhatuse liige Elmar Nurmela.

Lõppvaliku võiduperede suhtes langetasid Hansapanga piirkonnajuhid koos kohaliku omavalitsuse ning haridus- ja sotsiaaltöötajatega.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus