Hansapank kinkis Mustvee linnaraamatukogule arvutid

Koit Semjonovi sõnul teenib arvutite kinkimine raamatukogule mitut eesmärki. ?Linlased saavad endale uue koha, kus saab rahulikult arvutit ja internetti kasutada. Samas teenivad uued arvutid ka Mustvee Hansapanga klientide huve. Raamatukogule kingitud arvutid suurendavad ka pangaklientide võimalusi, näiteks elektrooniliste tuludeklaratsioonide esitamisel ja pangatoimingute tegemisel hanza.netis. Lisaks saavad kooliõpilased kasutada arvuteid ka koolitöödeks,? tõi Semjonov näiteid.

?Mustvee linn on käesoleval ajal nagu uue arengu pöördepunktis – üheaegselt vajavad ja ka saavad linnale eraldatud vahendite piires toetust nii linna majandus kui ka haridus ja kultuur. Tunnetame töös pidevalt Hansapanga kui kauaaegse koostööpartneri tuge. Meid rõõmustab nende järjekordne ilus kingitus meie linna rahvale, mis aitab parandada meie elukeskkonda,? kinnitas kingituse vastuvõtmisel linnapea Gennadi Kulkov.

Linna raamatukogu on avatud kuni kella 18ni õhtul, mistõttu on arvutid inimestele kättesaadavad ka pärast tööpäeva lõppu.

FJODOR MASPANOV

blog comments powered by Disqus