Hanna-Brita Kaasik võitis hõbeda

Vana aasta lõpus peeti lumenappusest hoolimata Tehvandil murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistluste esimene etapp. Naiste 5 km vabatehnika rajal võitis Kuningamäe spordiklubi suusataja Hanna-Brita Kaasik hõbemedali. Üldarvestuses kuulus talle kolmas koht.


Startis kokku 31 suusatajat ja nende seas ka külalisvõistlejad. Võidu võttis Venemaa suusataja Anastasia Kazakul. Sekund sekundis sõitsid Eesti parimatena Keidy Kaasik ja Põltsamaa suusataja Hanna-Brita Kaasik.

Lõpuks oli Keidy veidi kiirem ja edestas Hanna-Britat 5 sekundiga. Nii saavutas Põltsamaa neiu Eesti suusatajate arvestuses teise, üldarvestuses aga kolmanda koha.

Rajal olid ka kaksikõed Birgit ja Britta Kaselad. Birgit saavutas 13. ja Britta 19. koha. Enne Eesti meistrivõistlusi toimusid Otepääl Alexela ja Hawaii Expressi noortesarja esimese etapi võistlused, kus Kuningamäe spordiklubi värvides võistles üheksa sportlast. Hanna-Brita Kaasik sai esikoha N23 vanuseklassis ja Kelit Kesa oli N12 klassis kolmas. Tartu suusaklubi esindav Birgit Kasela võitis N20 arvestuses kolmanda koha.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus