Hanna-Brita Kaasik Eesti meistriks

Tehvandil selgitati möödunud reedel Eesti tänavused meistrid rullsuusatamises. Naiste 10 km distantsil krooniti riigi meistriks Põltsamaa Kuningamäe spordiklubi esindaja Hanna-Brita Kaasik.


Stardis oli kokku kümme naist. Kaasik läbi 10 km ajaga 26.59,0, millega edestas teiseks tulnud Aveli Uustalu 3,3 sekundiga. Järgnenud sportlased kaotasid juba poole minutiga.

„Võit tuli raskelt, kuid seda magusam oli,” kommenteeris eile Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi teaduskonnas õpinguid alustanud Hanna-Brita.

Enne starti sadas Tehvandil kõvasti vihma ja seepärast oli ka rada libe. „Enesetunne oli üldiselt hea. Jõudsin sõita ja see näitab, et treeningud on olnud õiged ja läinud õigesse kohta,” rääkis värske meister.

Nüüd treenib Hanna-Brita Kaasik juba tudengina ja peab vastavalt sellele sobitama ka oma treeningaegu. „Praegu olen Eestis, kuid veel sel kuul lähen harjutama Vuokatti suusatunnelisse. Siis oleme kodus, seejärel läheme Hispaaniasse sooja ja novembris on juba lumele minek Põhja-Soome,” tutvustas maakonna esisuusataja oma lähiaja plaane.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus