Grupisõidu MM-tiitel taas Bettinile, Mandri 28.

Hõbemedali teenis venelane Aleksander Kolobnev ja pronksi sakslane Stefan Schumacher.

Terve sõidu vältel aktiivne olnud ja kahel korral peagrupi eest ära sõitnud gruppi kuulunud Rene Mandri lõpetas võitjast 49 sekundist hiljem ja sai 28. koha. Erki Pütsep katkestas kaks ringi enne lõppu.

?Tulemus ei ole just midagi erilist, kuid siiski igati korrektne,? tunnistas Jõgevamaalt pärit Rene Mandri oma veebipäevikus. ?Sõitu kontrollisid päris hästi suurte riikide koondised eesotsas Itaaliaga. Ise üritasin suuremate põgenike gruppidega kaasa minna, et ehk hea õnne korral ette jäädagi. Kahjuks mõlemal korral (50 meest 90-136 km ja 25 meest 140-200 km), kui jooksikute grupiga minema sain, ei tahtnud paljud tööd teha ja nii tuli punt meile suurema vaevata järele. Lõpuringil mul enam jõudu ei jagunud, et rünnakutega kaasa minna ja fini?eerisin peapundis. Üldjoontes võib sõiduga siiski rahule jääda. Küll kunagi ka see tulemus tuleb.?

 Vahetult enne maailmameistrivõistlusi, 1.-23. septembrini võistles Prantsusmaa profiklubis Ag2r Prevoyance sõitev Rene Mandri Hispaania mitmepäevasõidul Vuelta Espana, kus sai 24. koha. Kahel etapil oli Mandri kuues, ühel etapil 11. Teine Jõgevamaalt pärit profirattur, Bouygues Telecomi tiimis pedaaliv Erki Pütsep oli Vuelta Espanal 137.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus