Fotonäitus meenutab möödunud aastat Jõgeval

 

Jõgeva kultuurikeskuses avatud mittetulundusühingu Piltijad fotonäitusel on näha üle kolmekümne foto möödunud aastal Jõgeval toimunud üldrahvalikest sündmustest.

Kultuurikeskuse galeriis välja pandud fotode autoriteks on mittetulundusühingu Piltijad liikmed Johannes Haav, Harald Lindok, Raivo Tasso, Väino Valdmann ja Ardi Kivimets. Piltidel on jäädvustanud rahvusvahelise motomatkajate kokkutuleku Jõgevatreff motoparaad, Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu, küüslaugufestival ja teised 2012. aastal maakonnakeskuses toimunud rahvarohked üritused. “Enamik nendest sündmustest on küll traditsioonilised, kuid pakuvad siiski igal aastal huvitavaid ja ainulaadseid hetki ning olustikke,” ütles MTÜ Piltijad juhatuse liige Johannes Haav.

“Kindlasti lisavad näitusele atraktiivust Väino Valdmanni fotod. Põltsamaalasena näeb Väino mõndagi uuemast vaatevinklist kui fotograafid, kes elavad Jõgeval juba aastakümneid,” märkis ta.

Väljapanekul, mis on pühendatud Jõgeva linna 75. aastapäevale, saab esmakordselt uudistada ka mittetulundusühingut Piltijad tutvustavat infolehte, mida loominguline ühendus hakkab edaspidigi näitustele kaasa võtma.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus