Fotokonkurss ?Vooremaa väärtused? ootab osavõtjaid

Konkursi korraldajate sõnul koosneb looduskeskuse fotoarhiiv vaid lennukist tehtud aerofotodest ja oleks tore saada lisaks tavalisi loodusfotosid. Paremad tööd pannakse näitusele, mis hakkab rändama.

Konkurss  ei sea osavõtjatele piiranguid. Kaupo Metsa sõnul tahetakse näha loodust just läbi tavainimese fotoobjektiivi. Töid hinnatakse kahes vanuseklassis: täiskasvanud (alates 18. eluaastast) ja noored (kuni 17-aastased).

Oodatakse Vooremaa-teemalisi fotosid, mis seonduvad looduse, elu ja inimeste tegevustega. Töödele tuleb lisada ümbrik märgusõnaga ?autor?, kus kirjas fotode autori kontaktandmed.

Konkursile võib saata nii tava- kui ka digitaalfotosid. Pildid võivad olla nii mustvalged kui ka värvilised, kuid ei tohi olla töödeldud.

Töid oodatakse paberikandjal suurusega A4 hiljemalt  1. oktoobriks aadressil: Äksi Raamatukogu, Äksi küla, 60502, Tartumaa. Lisainfot saab küsida aadressil: kaupo@vooremaastik.ee

Fotokonkursi võitja selgitab välja zürii, mille koosseisu kuuluvad ka   professionaalsed fotograafid. Tulemuse avalikustatakse 17. novembril Saadjärve Looduskeskuses toimuval loodusõhtul. Ja loomulikult ei jäeta parimaid preemiata.

AIGI PUUSEPP

blog comments powered by Disqus