Finaalturniirile pääsejad selgunud

Naiste I alagrupp pidas oma mängud Põltsamaa Felixhallis novembrikuu jooksul. SK MIX ei loovutanud kolmes mängus ainsatki geimi: nad alistasid kõik vastased tulemusega 3:0 ja olid selle alagrupi parimad. Teiseks tulnud Kasepää naiskond kaotaski vaid MIXile, ent SK Tervist võitsid nad 3:2 ja Kõod koguni 3:0. Kolmandaks jäänud SK Tervis võitis vaid Kõod, aga see-eest samuti 3:0.

Naiste II alagrupp pidas oma mängud 6. novembril Kuremaal. Sellegi alagrupi võitja Carmen alistas kõik vastased 3:0. Teiseks tulnud Torma alistas Mustvee VG 2:1 ja Pala 3:0. Kolmandaks tulnud Pala sai oma ainsa võidu (2:1) Mustvee VG vastu mängides, viimane jäi aga võiduta.

Meeste esimese alagrupi 6. novembril Vaimastveres peetud mängud näitasid, et võistkond Ahjusepad ei tulnud naabermaakonnast Tartumaalt kohale ilmaasjata: kui Kurista Saeveski alistamiseks tuli neil kulutada viis geimi, siis Saaret ja Vaimastveret võideti 3:0. Teiseks tulnud Kurista Saeveski sai Saarest ja Vaimastverest samuti jagu geimigi kaotamata. Saare ja Vaimastvere omavahelise mängu võitis esimene tulemusega 3:2.

Meeste teises alagruppi, mis pidas mänge novembrikuu jooksul Adaveres, kuulus tervelt viis võistkonda. Võitjaks tulnud Lustivere alistas SK Tervise ja Põltsamaa LC 3:1 ning Põltsamaa Elioni ja Imavere 3:0. Teisele kohalt platseerunud Imavere oli 3:1 üle SK Tervisest ja Põltsamaa LCst ning 3:2 Põltsamaa Elionist. Põltsamaa Elioni 3:0 ja Põltsamaa LCd 3:2 võitnud SK Tervis sai kolmanda koha, Põltsamaa LCd 3:1 võitnud Põltsamaa Elion jäi neljandaks ning kõik mängud kaotanud Põltsamaa LC viiendaks.

Meeste kolmandas alagrupis, mis pidas oma mängud 13. novembril Mustvees, tegi “puhta töö” SK W-Willem: Mustvee VG ja Avinurme alistasid nad 3:0 ja Palamuse/Luua 3:1. Palamuse/Luua sai 3:1 jagu Mustveest ja 3:0 Avinurmest ning said teise koha. Avinurmet 3:2 võitnud Mustvee VG tuli kolmandaks ja võiduta lõpetanud Avinurme jäi neljandaks.

Finaalturniirile pääsesid kummagi naiste alagrupi kaks paremat ehk siis Carmen, Torma, SK MIX ja Kasepää (ülejäänud jäid 5.-8. kohta jagama), meeskondadest aga alagruppide võitjad ehk siis Ahjusepad, Lustivere ja SK Willem ning möödunudaastane karikavõitja Põltsamaa linna meeskond, kes lubati finaali alagrupimängudes osalemata.

5.-7. kohta jäid jagama Kurista Saeveski, Palamuse/Luua ja Imavere, 8.-10. kohta Mustvee VG, Saare ja SK Tervis ning 11.-13. kohta Vaimastvere, Avinurme ja Põltsamaa Elion.

Finaalturniiri esimene voor peetakse kohtadel, põhiosa mängudest aga 27. novembril Põltsamaa Felixhallis.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus