Felixhall oli nädalavahetusel jalgpallurite päralt

Põltsamaa noorjalgpallurid on tõsisemalt harjutanud pool aastat ja see turniir oli neile tõsiseks proovikiviks ja arengu kontrolliks. Esimese päeva turniiri lõpetati kuuenda kohaga, mis ei ole sugugi paha. Vastasteks olid kuulsad Tallinna ja Tartu klubid, kes on treeninguid alustanud tunduvalt varem ja saanud karastuse ka välismaal võisteldes.

Alustati hästi 3:1 võiduga JK Tallinna Kalevi üle, Siis viigistati 1:1 Operi JK Tallinna võistkonnaga. Edasi kaotati Keila JK-le 1:3; S.C. Realile Tallinnast 0:3 ja JK Tammekale 1:2. Head meelt teeb see, et poisid ei vajunud üheski mängus ära. Võitlesid lõpuni ja ei kaotanud ühtegi mängu suureskooriliselt. Turniiri võitis S.C. Real FCE Tartu Olümpia ees.

Teise päeva turniiril mängiti veelgi kindlamalt. Esimeses mängus saadi raske 1:0 võit Jõgeva üle. Raskusi oli võimaluste realiseerimisega. Teises mängus läks kõik ladusalt ja treener sai anda mänguaega kõigile mängijatele 3:0 võideti Puhjat. Alagrupi võitjat otsustavas mängus jäädi 1:2 alla Pärnu JK-le. Poolfinaalis kaotati teise alagrupi võitnud JK Tulevik Viljandile 0:2. Kolmanda koha mänguks olid meie poisid hästi motiveeritud. Kunagi varem ei ole veel jõutud medali heitlustele. Saadi suurepärane revan?, alistades Pärnu JK 4:0. Pronksmedalid riputati kaela Põltsamaa poistele, kes mängisid koosseisus: väravas Kristjan-Sander Epro, kaitses Taavi Arula, Mikk Kesküla, Taavi Juudas, Martin Raudnagel, Andreas Alnek, ründes Erlend Ohno, Kevin Tiitus, Filip-Sander Saar, Karl-Sander Nool, Kaarel Põldma, Targo Parkla, Ivar Peetsalu, Kristjan Langebraun. Turniiri finaalis võitis Pärnu JK Vaprus Tuleviku 2:1. Jõgeva SK Nooruse võistkond pidi 7.-8. koha mängus pärast penaltiseeriat tunnistama Puhja paremust. Põltsamaa SK Tervis võistkond sai 5.-6. koha mängus samuti magusa revan?i, võites 6:3 SK 10 Premiumi Tartust. Korraldaja tänud igati tublitele Felixhalli töötajatele. Auhinnalaua eest hoolitsesid AS Põltsamaa Feliks ja Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp. Täname ka tublisid lapsevanemaid kes olid oma võsukestele kaasa elamas.

SILVAR LUHT

blog comments powered by Disqus