FC Wolvesi suur kaotus

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlusel pidas FC Jõgeva Wolves laupäeva õhtul Virtuse spordisaalis olulise kohtumise Rummu Dünamoga ja kaotas ootamatult suurelt 3:11 (0:6).
Kuigi enne seda kohtumist olid mõlemad meeskonnad võrdsel tasemel, jagades
7. kohta, kujunes mäng ootamatult ühepoolseks. Koduväljakul mänginud Wolves ei suutnud printsipiaalses kohtumises millegagi üllatada ja jäi vastasele alla igas mängufaasis.
Vaheajale mindi Rummu meeskonna 6:0 eduseisul. Teise poolaja esimese seitsme minutiga lõid külalised veel neli väravat ja juhtisid juba 10:0. Siis mäng rahunes ja viimasel tosinal minutil lõid „hundid“ kolm vastuväravat Dünamo ühe vastu, kuid lõpuvileks tuli vastu võtta suur kaotus 3:11.
FC Wolvesi poolt skoorisid Ralf Mahlakas, Marko Murumaa ja Karl Sassian. Nii on Jõgeva meeskond kaotanud kõik senised liigamängud, millega ollakse tabelis viimasel 8. kohal.