FC Wolves kaotas Narvas

Eesti saalijalgpalli esiliigas mängis FC Jõgeva Wolves oma kolmanda kohtumise Narvas, kus jäi pärast 4:4 lõppenud poolaega 5:8 alla Narva United FC II meeskonnale. Kolmest mängust on saadud tabelisse seni üks võit ja kaks kaotust.

Esimene poolaeg kulges Narvas tasavägiselt. Jõgeva meeskond jäi esimese kümne minuti jooksul küll kaks korda kaotusseisu, kuid suutis mõlemal juhul viigistada. Esimese värava lõi Sven Karu, teine oli narvalaste omavärav. 13. minutil skooris aga Eduard Kovbasnjuk, viies Wolvesi 3:2 juhtima.

Edu ei püsinud siiski kaua ja paar minutit hiljem oldi juba 3:4 kaotusseisus. Enne vaheajale minekut Andrei Usmanov viigistas. Seega poolaeg jäi 4:4 viiki.

Teisel poolajal tabas Jõgeva meeskonda aga pea kümneminutiline mõõnaperiood, mille jooksul asusid väljakuperemehed 7:4 ette. Sven Karu lõi seejärel küll ühe värava tagasi, kuid viimasena skooris taas Narva meeskond ning võitis kohtumise 8:5. Võitnud meeskond asub nüüd turniiritabelis kolmandal, Wolves neljandal kohal.

Eeloleval pühapäeval kell 15 mängib FC Wolves kodusaalis Virtuses, kus vastaseks on Sillamäe meeskond, kes asub hetkel turniiritabelis viimasel kohal.