FC Tabivere osales Aastalõputurniiril

Tallinnas Kalevi Spordihallis toimuv Aastalõputurniir on Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatav turniir minijalgpallis, mis on juba traditsiooniks saanud. 21. detsembril osales sellel ka FC Tabivere.

FC Tabivere kuulus ühte alagruppi FC HansaNet.ee, FC Muuga ja Paide Kumakesega. Esimene kohtumine algas 18:45, pingelise mängu tulemuseks jäi 0:0 viik FC Muugaga. Teine mäng lõppes sammuti viigiga, seekord aga 1:1. FC Tabivere värava autor oli Ott Kukk.

Ees oli ootamas kõige põnevam mäng, mille võit taganuks edasipääsu poolfinaali. Samas teati ka, et kohtutakse alagrupi tugevaima meeskonna Paide Kumakesega.

Kohe alguses tõusis pinge maksimumini. Dmitri Kljutšivski väravast algusminutitel läks FC Tabivere juhtima. Siiski ei suudetud seisu säilitada.  Pärast seda, kui Tauno Trink vigastuse sai, hakkas mängupilt lagunema.

Nii lastigi viie viimase minuti jooksul endale 3 väravat lüüa. Enne lõpuvilet teenis Dmitri Kljutšivski ebasportliku käitumise eest ka punase kaardi, nii pidi meeskond kaks minutit vähemuses mängima. Lõppkokkuvõttes jäi Tabivere siiski väravatevahega alagrupi viimaseks.

Meeskonda esindasid Kristo Päkko, Dmitri Kljutšivski, Tauno Trink, Viljar Joa, Eduard Kovbasnjuk, Andre Golubkov, Madis Rebane, Ott Kukk ja Ats Kukk.