FC Tabivere alistas Tartu Quattromedi 8:0 ja alistus 1:3 Tartu EMÜ SKle

Mängu algus oli küllalt tasavägine, mõlemad meeskonnad suutsid esimese paari minuti jooksul üles võtta mõned ilusad rünnakud, kuid tulemust need ei toonud.

Skoori suutis esimesena avada FC Tabivere, kui vasakäärekaitsja Viljar Joa saatis sööduna mõeldud palli  väravapostide vahele. See raputas vastaseid ja lisas Tabiverele motivatsiooni. Mängu ründavamaks pooleks muutus Tabivere, siiski suutsid ka quattrokad näidata ilusaid olukordi: üks neist sündiski nurgalöögist, mille suutis napilt päästa Tabivere väravavaht Oliver Mällo. Järgneva rünnaku tulemusena suurendas Ott Kukk eduseisu 2:0. Sellest saadi aktiivsust ainult juurde, kuid pall lendas üle või mööda. Siiski käis pall enne poolajavilet kolmandat korda väravas ära. Selle  saatis sinna Rene Poll.

Vastased väravaid ei löönudki

Teise poolaja alguses jätkusid Tabivere rünnakud. Paari minuti pärast pidi aga Sander Kilk jalanõusid vahetama, sest pool tallast tuli täiesti lahti. Siis aga toimus FC Tabivere esimene vahetus: Ott Kukk välja, Jürgen Lemming sisse. Vahetus tasus end ära, sest mõned minutid hiljem lõi Jürgen neljanda värava, sellega avas ta ka oma isikliku väravate arvu sellel hooajal. Vastased teenisid vahepeal nurgalöögi, kuid pall lendas jällegi üle.

Järgnev Tabivere rünnak andis fännidele võimaluse näha juba viiendat väravat, kui Sander Kilk skooris. Järgnes mitu ebaõnnestunud rünnakut, enne kui Andre Golubkov suutis palli seekord juba kuuendat korda vastaste väravavahist mööda toimetada. Tabiverel ka teine vahetus: Sander Kilk välja, Kristjan Trink sisse.

Mängu lõpus oli vaatajatel võimalus näha kahte järjestikust väravat Rene Polli soorituses. Toimus ka kolmas vahetus: Rene Poll välja ning Rainer Veedla sisse. Eriti kaua mängida Rainer aga ei saanud, sest kohtunik tõi kuuldavale lõpuvile ning mäng lõppeski seisul 8:0.

Mängu jooksul teenisid FC Tabivere meeskonnast endale kollase kaardi Rünno Bruus ja Jürgen Lemming, mõlemad liigse emotsioonide näitamise eest.

Kaotusseisu jäämine ei mõjunud hästi

3. augustil sõitis  Tabivere meeskond Kaagverre, kus neid võõrustas Tartu EMÜ SK.  Mäng algas tugeva EMÜ survega. Kohe mängu alguses teenisid nad penalti, kui meie mees Martin Kallasmaa käega väravavahi alas mängis. Õnneks suutis väravavaht Kristo Päkko selle tõrjuda. Ei läinud kuigi kaua, kui EMÜ nurgalöögist sündiski mängu esimene värav.

Kaotusseisu jäämine viis mehed rivist välja, kiirustati ja rapsiti. Poolajal tegi FC Tabivere ka vahetuse: Marten Petersell välja, Rene Poll sisse. Vahetus oli õigustatud, sest esimestel minutitel viigistas Rene seisu. Mängu pilt muutus mõlema meeskonna poolt aktiivsemaks, võit oli mõlemale tähtis. 60. mänguminutil tegi Tabivere korraga kolm vahetust: platsilt lahkusid Ats Kukk, Martin Kallasmaa ja Andre Golubkov, neid läksid asendama Ott Kukk, Eduard Kovbasnjuk ja Madis Rebane.

Rohkem rünnakuid suutis üles võtta Tabivere, kuid seisu enda kasuks pöörata neil ei õnnestunud. Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle. Nii lõid EMÜ mehed mängu lõpuminutitel kaks järjestikust väravat. Koduteele asus Tabivere meeskond 1:3 kaotusega.

Ka selles mängus ei jäänud kollane kaart kohtuniku taskusse, selle teenis Mihail Gutak.

Kolmas kohtumine peetakse FC Tabivere kodustaadionil pühapäeval, 10. augustil kell 12.00. Külla sõidab Tõrva FC Warrior, keda võõrsil võideti 4:0.