FC Jõgeva Wolves otsib toetajaid

Möödunud aastal loodud Jõgeva jalgpalliklubi FC Wolves, kelle mängudel käib alati ohtralt kaasaelajaid, vajab jätkusuutlikuks tegutsemiseks sponsoreid.


Möödunud aastal loodi Jõgeval uus jalgpalliklubi FC Wolves, mis osales esimesel tegutsemise hooajal Eesti meistrivõistlustel neljandas liigas. Hoolimata asjaolust, et klubi oli alles värske ning liigamängudel tuli vahel võtta vastu suureskoorilisi kaotusi, kogusid “hundid” (wolves – hundid inglise k.) väikeses Jõgeva linnas kiiresti populaarsust ning võistkonna igale mängule kogunes rohkelt pealtvaatajaid.   

Saalis üle saja huvilise

Lisaks on FC Jõgeva Wolves pidanud ka hulgaliselt sõprus- ja šõumänge. “Kõige meeldejäävam oli tänavu veebruaris korraldatud Wolvesi ja Eesti Jalgpalli Liidu vaheline šõumäng,” ütles klubi liige Ander Kallo. Tema sõnul on Wolvesi korraldatud saalimängudel olnud alati enam kui sada pealtvaatajat, mis teeb silmad ette ka mõnele Eesti esiliigameeskonna kohtumisele.

FC Jõgeva Wolves soovib ka järgmisel hooajal mitmetel võistlustel osaleda.  Talvel võetakse osa Eesti saalijalgpalli karikavõistlustest, Eesti saalijalgpalli rahvaliigast ja ka Tartu Futsal Grandliigast. Välihooajal plaanitakse kindlasti jätkata mängimist  Eesti meistrivõistluste neljandas liigas ning kahes suures karikasarjas. “Lisaks on talvel plaanis korraldada Jõgeval ka järjekordne Wolves Winter Cup, mis on oma teisel toimumisaastal kasvamas ka rahvusvaheliseks, sest osalema on tulemas esindus Lätist,” lisas Ander Kallo. Veel võtab FC Wolves osa ka kõikvõimalikest turniiridest ning korraldatakse arvukalt sõpruskohtumisi. 

Hooajale kulub üle 2000 euro

Siiski nõuab jalgpalliklubi tegevus korralikku rahasüsti, sest hooaja kulud on julgelt üle kahe tuhande euro.

“Klubil kulub välihooajal staadionirendile keskmiselt 900 eurot. Lisanduvad veel muud vahendid, nagu varustus ja transport, millele kulub umbes 300 eurot. Transpordi oleme üritanud poistega kamba peale ise maksta. Liigas osalemise tasu on 960 eurot, mis on meie jaoks tohutult suur summa,” märkis klubi eestvedaja Kervin Kull.

Vastutasuks toetuse eest pakub FC Jõgeva Wolves omalt poolt toetajate logode sättimist klubi mänguvormidele ning kodulehele. Lisaks lubab FC Wolves teha kõik endast oleneva, et oma toetajaid esile tõsta.

“Tahame teha vastastikku head koostööd, mis aitaks mõlemaid osapooli. Kuna meie kireks on mängida jalgpalli ning pakkuda paljudele noortele võimalust oma aega sportlikult sisustada,  saades osa võistlustest ja meeskonnavaimust, siis loodame, et on inimesi, kes tahaksid meie raskesse töösse omalt poolt panustada,” lisas Ander Kallo.

FC Jõgeva Wolves

  • Loodi 2014. aastal
  • Klubisse kuulub 40 noormeest vanuses 15-26
  • Mängitakse Eesti meistrivõistlusi 4. liigas
  • Neljanda liiga noorima koosseisuga võistkond
  • Korraldatud turniirid: Wolves Winter Cup 2015 ja Wolves Summer Cup 2015
  • On peetud šõukohtumisi Jõgeva FC Wolves ja Eesti Jalgpalliliidu esindajate vahel

 

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus