Ettevõtlusnädal toob Jõgevamaale pea 20 sündmust

Ettevõtlikkus on olulisem kui kunagi varem. Jõgevamaal toimub ettevõtlusnädala raames pea 20 erinevat üritust.


Nende seas näiteks 5. oktoobril noorte nuti-karjäärimäng ja veebiseminar „Kuidas alustada e-äriga?“, 9. oktoobril Vooremaa arvamusliidrite hommikusöök jpm.
Eilsest on tänavuse ettevõtlusnädala programm avalik ja alanud on registreerumine pakutavatele üritustele.
Ettevõtlusnädalal pakutavaga programmiga saab tutvuda ja üritustele registreeruda veebilehel ettevotlusnadal.ee.
Traditsiooniline üle-eestiline ettevõtlusnädal „Avasta ettevõtlikkuse valem!“ toimub sel aastal 5.–11. oktoobril.
„Tänavusel ettevõtlusnädalal tutvustame viise, kuidas olla ettevõtlikum ja nutikam, seetõttu on üheks fookuseks ka e-kaubandus, sest just tänu veebipõhistele lahendustele õnnestus paljudel ettevõtjatel sel aastal koroonakriisi kiuste oma tegevust jätkata või isegi uuele tasemele viia,“ sõnas Maakondlike Arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul.
Ettevõtlusnädala raames toimub tänavu pea 200 temaatilist üritust. Kõikides Eesti maakondades korraldatakse ettevõtlusega alustama julgustavaid veebiseminare, konverentse, töötubasid ning muudes formaatides üritusi.
„Ettevõtlusnädala eesmärk on inspireerida ja julgustada inimesi enda ideid ellu viima, olgu selleks näiteks äriga alustamine, e-poe loomine või mõne uue põneva tootega turule tulemine,“ rääkis Huul.
„Selleks, et jõuda ühel päeval oma unistuste täitumiseni, tuleb hakata samm sammu haaval valitud suunas liikuma. Ettevõtlusnädal annab selleks väga hea stardipaku,“ lisas Huul.
Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused juba 15. korda ning seda kõigis 15 maakonnas.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus