Ettevõtlus on elu alus

Ettevõtlusnädal saab Jõgevamaal täna piduliku lõpu, kui tunnustatakse maakonna tublimaid ettevõtjaid. Üks on küll soe käepigistus ja diplom ning tänu, hoopis teine on töö, mida meie maakonna ettevõtjad iga päev tegema peavad. Magamata ööd, viimase piirini stressitase ja oskus võimalikult hästi majandada. Nad peavad suutma tulla läbi rasketest ja kergetest aegadest ning sellest õppima.


Meil on maakonnas ettevõtjatega vedanud. Pühendumus ja töö on neist teinud mitmeski mõttes tuntud ja armastatud inimesed, kelle poole alati pöörduda. Võime ju uhkeldada toidutootjatega, kodusisustuselementide tootjatega ja uuendusmeelsusest ei jää nende puhul samuti puudu.
Suuresti peab ettevõtjaid ja nende tegevust märkama rohkem kui kord aastas. Ajal, mil keeruline on kõigil, tuleb omavalitsustel ja ka riigil eriti silmad just maakonna vedurite poole pöörata. Sest kui nemad hätta jäävad, kaovad töökohad ning langeb elukvaliteet, kaovad võimalused. Kriisi kukkuda on lihtne, sealt väljuda aga tohutult raske.
KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus