EscapeTartu Põgenemistoad

Põgenemistoad on maailmas aina enam populaarsust koguv vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärgiks on leida väljapääs lukustatud toast lahendades selleks erinevaid põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. Ülimalt tähtis on meeskonnatöö ning oskus “mõelda väljaspool kasti”. Lisaks “põgenemine” sõnana, elutruu õhustik ning ajaline limiit lisavad kõigile mängijatele hulga põnevust ja adrenaliini. Põgenemismängud on mõeldud 2-5 liikmelistele gruppidele.


EscapeTartu toob selle meelelahutuse Lõuna – Eesti elanikeni. Meil on väga suur kogemus põgenemistubade ehitamise alal ning parimate mängude loomiseks teeme koostööd mitmete firmadega üle Euroopa. Oleme oma ala professionaalid ning kliendid on meie tegevust kõrgelt hinnanud.

Meil on 5 erinevat põgenemistuba, mis kõik on nii temaatiliselt kui raskusastmetelt sobilikud igas vanuses mängijatele – alates lastest kunig pensionärideni välja. kandes nimesid DISKO, Mission Hotel 007, Pangarööv, AsteroidPsychoLAB.

Meie juurde on võimalik tulla niisama mängima, korraldada põnevaid sünnipäevi, lastesünnipäevi või hoopis mõnusaid ja meeldejäävaid korporatiivüritusi (firmapeod, seminarid, konverentsid, meeskonnakoolitused, kliendiüritused). EscapeTartus on mõnus lounge ja seminariruum kõige vajaliku tehnikaga, kus saate koos kolleegide/sõprdega mugavalt aega veeta, süüa – juua, tähtpäevi tähistada ja koolitusi teha. Lisaks väga ägedale ja meeldejäävale kogemusele lahkuvad meie külastajad ühe suurepärase elamuse võrra rikkamalt.

Pakume üritusi kuni 50nele inimesele. Suurematele seltskondadele oleme alati leidnud lahenduse koostöös meie partneritega. Samuti pakume soovi korral nii toitlustust kui transporditeenust.

Rohkem infot meie kodulehel: WWW.ESCAPETARTU.EE
Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust telefonis +372 56775405

blog comments powered by Disqus