Erkki Keldo: valimisliidule on vaja anda võimalus end tõestada

Reformierakonna Põltsamaa piirkond kogunes arutama valimistulemusi ja otsustas, et volikogusse minnakse seisma Põltsamaa valla arengu ja enda valimislubaduste eest.
Riigikogu liige ja nimekirja esinumber Erkki Keldo ütles, et Reformierakonna meeskonna jaoks pole kunagi olnud oluline ametikohad või võim. “Võimu teostamine on ainult vahend, et arendada valla elukeskkonda ning saavutada eesmärke, mille eest kampaanias seisime,” tõdes Keldo.
“Leian, et kujunenud poliitilises olukorras on vaja anda valimisliidule võimalus ennast tõestada. Meie suudame Põltsamaa valla arengu ja enda valijate eest hetkel seista kõige paremini olles konstruktiivne opositsioon, kes kindlasti toetab häid algatusi aga vajadusel küsib ka kriitilisi küsimusi, kui lubadusi ei täideta või valla areng ei liigu õiges suunas,” nentis Keldo.
Keldo sõnul olid Reformierakonna programmi kõige olulisemad teemad bussiliikluse parandamine, ettevõtjate ja ettevõtluse toetamine, haridusreformi edukas elluviimine, mitmekülgse huvihariduse ja kultuurielu pakkumine, Põltsamaa jõe ääre aktiivseks puhkamiseks muutmine, ujula ja staadioni ehitamine ning kergliiklusteede võrgustiku lõpuni valmis ehitamine. “Nende prioriteetide elluviimisel võib meiega kindlasti arvestada,” ütles Keldo.

blog comments powered by Disqus