Epud külastasid lastekaitsepäeval Metsatarekest

Rahvaliidu Naisühenduse Epp jõgevamaalastest liikmed tegid lastekaitsepäeval traditsioonilise külaskäigu Siimusti lastekodusse Metsatareke, et kampaania “Aitame ellu” käigus kogutud annetused ja  pidupäevakingid suupisted üle anda.

Metsatarekese juhataja Marika Tekkeli sõnul maitses lastekoduperele iseäranis Sadalas elava Luule Väina küpsetatud koduleib, populaarne oli ka Ülle Rosina tehtud kringel.

Tuntud heategevuse edendaja Eckard Klug oli aga laste jaoks kingipakki kaasa pannud mitmesuguseid joonistus- ja kirjutustarbeid. Samuti said Metsatarekese elanikud kingiks rõivaid.  

“Meie tollase eestvedaja Margi Eina initsiatiivil sai alguse lapsi toetav aktsioon, kui kogusime raha Metsatarkese peremaja Andrus ehitamiseks.  “Igale lapsele oma raamat” oli väga edukas algatus, samuti oleme  Jõgevamaa õpilaskodudes lastega jõulurõõmu jaganud,” rääkis Jõgevamaa Eppude praegune  juht Rita Kivisaar. Tema sõnul jätkatakse lastekoduga Metsatareke koostööd ka edaspidi.

“Vaatamata pingetele ja intriigidele n-ö suures poliitikas jäävad Epud ikka oma põhieesmärgile kindlaks. Aitame  neid, kes abi vajavad ja soovime pakkuda rõõmu ja turvalisust kodumaakonna lastekodulastele,” ütles Rahvaliidu Jõgeva maakonnaühenduse esimees Riina Kull. 

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus