EOK tunnustas perekond Kaselat

Eesti Olümpiakomitee tunnustas Eestimaa sportlikke perekondi, kelle valisid välja maakondade spordiliidud. Sportlikud pered saavad koos tunnustusega Eesti Olümpiakomiteelt preemiaks Meremuuseumi aastapileti koos ööbimisega Hilton Tallinn Park hotellis. Jõgevamaalt pälvis tunnustuse perekond Kasela.


Eesti Olümpiakomitee harrastusspordi juhi Peeter Lusmägi sõnul tänatakse sellega perekondi, kes on oma liikumisarmastusega eeskujuks. „Eesti Olümpiakomiteel on taas kord väga hea meel võõrustada kõigi 15 maakonna sportlikumaid peresid Tallinnas. Paljud hoiakud ja väärtused saavad alguse just kodunt ja lapsepõlves ning armastus spordi vastu on üks nendest. Meie külaliste jaoks on sportlik eluviis igapäevaelu lahutamatu osa ja nad on sellega eeskujuks meile kõigile,” ütles Lusmägi.

Perekond Kasela kõige sportlikumad liikmed on 18-aastased kaksikud Birgit ja Britta. Praegu käivad nad suusatrennis ja suusavõistlustel, ent on tegelenud muude aladega (kergejõustik).Tütarde sportimisvõimaluste nimel on vanemad sõitnud maha tohutu hulga kilomeetreid. Jõgeva vallavalitsuses töötav pereema Kaiu ja ehitusettevõtjast pereisa Janek on tublid tervisesportlased, osaledes rahvajooksudel ja suusaüritustel. Kaiu on omal ajal mänginud korvpalli ja Janek hokit.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus