Endise Jõgeva leivakombinaadi hooned saavad uue elu

“Remonditööd käivad ja sinna tuleb EhitusGamma kauplus. Praegu asub EhitusGamma endise KEKi peahoones, aadressil Tallinna maantee 7, mis kolib sealt ära. Me loodame uue kaupluse veebruarikuu jooksul avada,” teatas OÜ Gamer Kaubandus juht ja omanik Kalmer Lain.

Tallinna maantee kaupluses oli müügipinda 150 ruutmeetrit, uude tuleb aga 850 ruutmeetrit. Ruumi on tunduvalt rohkem ja nii saab Kalmer Laini sõnul praegu müügil olevat kaupa tunduvalt paremini välja panna ja valikut suurendada.

Kevadel tulevad müüki aiatarbed

Veebruaris avatavas kaupluses võetakse uue kaubana müügile vaibad, aknakatted, elektrimaterjalid, tööriistad ja palju muud. Q-E Grupp OÜ hakkab seal müüma sanitaartehnikat, FIE Villu Oja aga aknaid ja uksi.

Kui praeguses kaupluses on neli töötajat, siis uues saab veel mõni inimene tööd.

“Kevadepoole tahame me uues kaupluses pakkuda oma klientidele ka aiandustarbeid ja üldse kõike aiandusega seonduvat. Palume klientidel olla kannatlikud, eriti siis, kui seoses kolimisega teenindamises häireid tekib. Kõik oleneb muidugi sellest, kui kiiresti me jõuame uues kaupluses kõik pakutava välja panna. Me oleme plaaninud niimoodi, et kui vana kaupluse Jõgeva kesklinna lähedusse ära kolime, siis uue teeme lahti nii ruttu kui võimalik. Võib juhtuda küll, et EhitusGamma kauplus on nädal aega üldse kinni,” rääkis Kalmer Lain

Arenguruumi jagub

Uus asukoht meeldis Kalmer Lainile seetõttu, et see paikneb kesklinna läheduses ja hoonetekompleks annab võimaluse kaupluse edasiseks arenguks. Rajatakse ka korralik, 25 sõidukit mahutav parkla.

Vastav maa-ala on juba ette valmistatud, kuid lõplikult valmib uus parkla suve algul.

RAIVO SIHVER

blog comments powered by Disqus