Emadepäevakingid valmivad töötubades

Adavere Vaba Aja Keskuses on teisipäevast alates taas tegutsemas töötoad. Seekord  valmistutakse lähenevaks emadepäevaks.

Töötoad on Adavere Vaba Aja Keskuses muutunud järjest populaarsemateks. Enamasti suuremate pühade ja tähtpäevade eel organiseeritud töötubadesse kogunevad meeleldi oskusi omandama erinevas eas inimesed. Keskuse perenaise Evi Rohtla juhendamisel valmistatakse siis kingitusi ja pühadekaunistusi. Mõnikord tuleb näpunäiteid jagama ka Marje Aigro Põltsamaa emadeklubist. Nii on koos käidud enne jõule ja ülestõusmispühade eel, isade- ja emadepäeva eel ja ka muul ajal.

Üleeile õhtuks olid kõik soovijad oodatud keskusesse kunstsiidisalle valmistama. Sama päeva hommikul oli aga Evi Rohtla olnud abiks käelise tegevuse töötubades Adavere lasteaias Naksitrallid, millest said osa ka lapsevanemad. Eile õhtul oli keskuse ruumides emadepäeva töötoas huvilistel võimalik tulip-värvidega pildiraame kaunistada. Tänases töötoas meisterdatakse  erinevaid kaunistusi, emadepäevakaarte ja ehtesavist kingitusi.

Adavere koolis oli aga täna T.O.R.E. päev ning sel puhul sebis laste seas ringi ka kaks suurt elevanti — T.O.R.E. maskotti. Homme õhtul on kõik huvilised oodatud Adavere mõisa saali emadepäevale pühendatud kontserti kuulama, kus esinevad lasteaialapsed, kooliõpilased ja Adavere naisansambel Päikeseketrajad.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus