Elustiilimessil võis kohata ka jõgevamaalasi

Läinud reedest pühapäevani Tartus toimunud elustiilinädalavahetus koondas endas nii ilumessi kui ka vanima motomessi „Motoexotica“. Kokku osales messil ligi 80 ettevõtet, sealhulgas ka MC Jõgeva meeskond.


„Meie eesmärk on see, et kui varem olid messid eraldi, siis sel aastal panime need kokku rõhutamaks, et moto ei ole vaid meeste ja ilu pole vaid naiste teema,“ märkis Tartu Näituste müügi- ja turundusassistent Marleen Otsus.

Nii võiski kontrasti näha juba sisse astudes. Kui ühel pool laiusid lugematud Harley Davidsoni mootorrattad, siis nende vastas võis pruudisalongist endale tähtsaimaks pidupäevaks kleidi valida. Selline väljapanek võis küll esmapilgul veider tunduda, kuid jättis pealtvaatajatele siiski hea mulje. Elvast messile sõitnud Kersti jäi üritusega rahule, olgugi et kõik tundus alguses võõras. „Arvan, et nii võikski jääda, siis oleks kõigile pereliikmetele midagi,“ sõnas ta.

Melu käis ka Jõgevatreffi telgi juures, kus suur MC Jõgeva meeskond oli end üles sättinud. Nende eesmärgiks oligi näidata, et juba selle aasta juulis kogunevad taas motosõbrad Jõgevamaale suurt motopidu pidama.

„Pooled ettevalmistused on tehtud,“ rääkis MC Jõgeva meeskonda kuuluv Vend. Õnneks teadsid külastajad, millal ja kus Jõgevatreff toimub, kuid enim uuriti bändide, meelelahutuse ja väljasõitude kohta. Lisaks seda, millise sõiduvahendiga tulla võib. Viimastele piiranguid pole, lubatud on võrrid, mootorrollerid. „Ka jala võib tulla,“ lubati just kui ühest suust.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus