Elmari suvepidu tuleb viiendat korda Palamusele

Järgmisel reedel peetakse Palamuse lauluväljakul raadio Elmar suvepidu, kuhu on oodatud külastajad terve perega, sest tegevust jätkub igas vanuses peolistele. Täies koosseisus astub üles ansambel Karavan ning kesköiseks artistiks on Hellad Velled.


Esimese juubeli puhul otsustasid peo korraldajad kutsuda esinema kaks väga head Eesti ansamblit. Õhtul astub lavale ansambel Karavan ning öisel ajal esineb esmakordselt Palamusel Hellad Velled. Lisaks ansamblitele löövad peo sisustamisel kaasa ka raadio Elmar eetrihääl Lauri Hermann ning Palamuse suvepidude resident DJ Imre Tõekalju.

Sel korral on rohkem mõeldud ka väikestele pidulistele, kelle meelt lahutab batuutide ja ponidega Vudila mängumaa. Kohal on ka Balbiino jäätisetelk, mille juures ei tegelda ainult maiuse müümisega, vaid peolistele korraldatakse ka mitmesuguseid mänge.

Südaööl algab Palamuse lavalaudadel legendaarne eesti disko. Siiski ei jää mängimata ka välismaised hitid, mille eest hoolitseb Palamuse suvepidude resident DJ Imre Mihhailov. Peo väravad avatakse kell 20.00 ning programm algab kell 21.00. Peo korraldajad tuletavad meelde, et pärast südaööd võivad alla 16-aastased peopaigas viibida vaid koos täisealise saatjaga.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus